Big Brother Albania

Kete te shtune ne nentorin e dyte te marsit te trete shpallim hapjen e Big Brother Albania. Banore jam Big Brother. Banoret: kush foli? Banore ngjituni ne ballkon. Banoret ngjiten. Banore hidhuni nga ballkoni. )) Stafi i hajtsefolim.com ju urinon suksese per emisionin dhe pershendesim kesaj rradhe Banoret e Top Channel per zgjejet e mira. […]

Facebook

Por do te shkojme ne nje kenge qe ne 2010 ka qene shume e pelshqyer. Hyn nena dhe vajza si dy motra ne lokal. Njera i thote tjeterzes. Cfare do marresh? Tjetra thote ke do gjush? Jo me gur? Me sy i thote tjetra? Prisni se do lexoni fabulen ne fund… (hap kallape) tre pikeza […]

d Urime te kendshme dhe Buzeqeshmje te ndjeshmeshnje

Qofshit e bofshit sa me shume kakardhiqe. Kjo poezi vjen per ju nga Vajzat Blu. Histori Kapshurie Sot eshte dit e premte, ashtuu Me vjen keq qe seshte e enjte, ashtuu Se po tkishte halla enjtje, ashtuuu Na ke knoq fare, ashtuuu Aty e kuptoi vajza blu qe nuk dinte me bo poezi, ashtuuuu Ja […]

Erdhi festa

Stafi i hajtsefolim ju urinon Gezuar 2015 dhe qofte nje vit sa me i mbare per ju dhe komshien tuaj kudo qe ndodhet. Flm klm

Rocky 9 – Copyright Cmendina Dublim – BEST OF THE BEST

CMENDINA DUBLIM

Per nje dite i cmendur – Koco Devole

Thiknorja me sukses – Koco Devole

Aplikoni per pune – Drejtor i njesise MRKTHSHYFH

Kualifikimet kryesore Të vlerësojë dhe nuhase se ne cfare derexheje po shkon kompania dhe sektori administrativ; Ti lepije bythen shefit te vet; Te mesoje varesit qe lepirja e bythes nuk eshte hobi por eshte profesion dhe pasion; Ta ket nje xhaxh komunist ne fis; Te kete nje moter shtangiste (nese ka); Te lahet ne mengjes; […]

menuja e dites